Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

BIMs PLUS Kraków

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia sprzedaż produktów branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej,

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku poprzez rozszerzenie świadomości rynkowej jakości naszych produktów

  • realizacja planów sprzedażowych

  • raportowanie i planowanie działań handlowych w celu umacniania pozycji firmy na lokalnym rynku branżowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie - preferowane kierunkowe

  • mile widziane doświadczenie w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • znajomość lokalnego rynku

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • determinacja na odniesienie sukcesu zawodowego

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • program wdrożenia w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów

  • dużą samodzielność działania

  • możliwość rozwoju kariery w ramach naszej firmy

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – samochód służbowy, laptop, telefon

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta multisport

Międzynarodowa firma o zasięgu ogólnopolskim, lider w branży grzewczej i sanitarnej, poszukuje kandydatów do pracy jako Przedstawiciel handlowy.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy. Zainteresowanych prosimy przesłać CV i list motywacyjny klikając w przycisk aplikuj.