Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

MARCOPOL

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie założeń strategii handlowej firmy w terenie,

  • monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktów,

  • organizowanie sieci sprzedaży,

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych,

  • realizacja formalnych kontaktów z klientem (zamówienia, reklamacje, umowy, rozliczenia, windykacja) zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,

  • promowanie produktów,

  • planowanie i raportowanie czasu pracy i kontaktów z klientami, analizowanie efektywności prowadzonej działalności handlowej,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży min. 1 rok (znajomość branży elementów złącznych, metalowej lub budowlanej będzie atutem);

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami;

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność organizacji swojego czasu pracy;

  • nastawienie i zmotywowanie do realizacji celów sprzedażowych;

  • bardzo dobre umiejętności prowadzenia prezentacji;

  • przedsiębiorczość, otwartość, elastyczność w działaniu;

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń (premia miesięczna i kwartalna) uzależniona od Twoich wyników sprzedaży;

  • niezbędne narzędzia pracy : samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop;

  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów: prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport,

  • dodatkowe ubezpieczenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników