Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

6 300 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest firma z prawdziwą pasją do sprzedaży, w swojej ofercie posiadają ponad 500 pozycji w tym małe AGD oraz artykuły przemysłowe. Dzięki nietuzinkowemu podejściu do sprzedaży rozwijają się w większości sprzedając produkty pod własną marką. Dzięki jasno określonym celom i przyjaznej oraz pomocnej atmosferze osiągają sukces.

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego z doświadczeniem w pozyskiwaniu nowych klientów, sprzedaży produktów B2B i umiejętnościami prezentowania towaru na żywo. Jeżeli lubisz pracę w terenie, dobrze czujesz się za kierownicą i potrafisz nawiązywać długotrwałe relacje to ta oferta jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży na czterech województwach (łódzkie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie)

  • Działania prospectingowe i pozyskiwanie Klienta w terenie

  • Sprzedaż vansellingowa produktów AGD i artykułów przemysłowych do małych i średnich przedsiębiorstw

  • Planowanie tras

  • Prezentacja produktów na żywo

  • Utrzymywanie partnerskich, biznesowych relacji z pozyskanymi klientami na powierzonym terenie

  • Uzupełnianie ekspozycji i aktualizacja cen w mobilnym showroomie (punkcie sprzedaży)

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w aktywnym prospectingu

  • Doświadczenie w sprzedaży transakcyjnej na krótkich lejkach sprzedażowych

  • Umiejętność pozyskania Klienta w terenie

  • Doświadczenie w prezentacji produktu na żywo

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Umiejętność docierania do osoby decyzyjnej (właściciel)

  • Prawo jazdy kategorii B

Pracodawca oferuje

  • Pracę cztery dni w terenie i jeden dzień w biurze w Piotrkowie Trybunalskim

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6300 zł brutto + jasny system premiowy

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy - laptop, telefon, samochód

  • Benefity w postaci dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, karty multisport oraz bonusów świątecznych

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00

  • Możliwość dołączenia do firmy, która ma ogromny potencjał oraz pomysł na rozwój swój oraz pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • paczki świąteczne

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, wideo rozmowy kwalifikacyjnej, drugiej rozmowy z elementami Assessment Center. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.