Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Florentyna Sp. z o. o, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Pod linkiem Współadministratorzy zawarliśmy listę podmiotów współpracujących, z którymi wspólnie ustalamy cele i środki przetwarzania danych osobowych w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych oraz przekazujemy istotne, w tym zakresie uzgodnienia.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Florentyna sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 26 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie oraz rozwijanie współpracy z określonymi partnerami handlowymi,

  • realizowanie celów i zadań w zakresie dystrybucji i ekspozycji produktów zgodnie ze standardami firmy,

  • organizowanie aktywności lokalnych,

  • egzekucja i maksymalizacja aktywności centralnych,

  • rozwój klienta i realizacja strategii firmy,

  • realizowanie założonego planu sprzedaży,

  • analizowanie sprzedaży dla poszczególnych klientów, planowanie i realizacja działań zwiększających sprzedaż,

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i oferowanych wyrobów,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość rynku branży małego AGD/ artykułów przemysłowych,

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego,

  • umiejętność skutecznej sprzedaży,

  • samodzielność, umiejętność planowania swojej pracy,

  • zdolność budowania długofalowych relacji z klientami,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów,

  • rozwój kompetencji poprzez dostęp do najnowszej wiedzy (szkolenia techniczne i sprzedażowe) oraz współpracę z ekspertami w branży,

  • pracę w organizacji, która daje pracownikom możliwość realizacji swoich pomysłów i angażuje ich w podejmowanie decyzji,

  • środowisko w którym kierujemy się jasno określonym systemem wartości,

  • konkurencyjne wysokie wynagrodzenie,

  • dofinansowane przez firmę ubezpieczenie zdrowotne,

  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Florentyna jest rodzinną firmą, istniejącą na polskim rynku od 1989 roku. Fundamentami wszystkich naszych sukcesów jest kadra pracownicza. To dzięki jej niesłabnącej determinacji i przede wszystkim, pasji tworzenia, staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie. Na przestrzeni ponad 20 lat stworzyliśmy marki, które na stałe zagościły w polskich domach, wśród nich: Florina, Botti Electronic, Miss Lucy, Emalia Pleszew, Praktyczna oraz Magnus.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje