Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

EUROTERM TGS Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedażowych w oddziale,

  • Utrzymywanie bezpośrednich kontaktów dla klientów w zakresie techniki grzewczej i instalacyjnej,

  • Podejmowanie działań zmierzających do pozyskiwania klientów,

  • Profesjonalna obsługa i sprzedaż ze standardami obsługi obowiązującymi w firmie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży hurtowej i detalicznej,

  • Znajomość lokalnego rynku w branży techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej,

  • Umiejętność samodzielnego działania w ramach określonych procedur i zasad,

  • Wysokie zdolności interpersonalne,

  • Mobilność, dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb, przyjazną atmosferę oraz ciekawa pracę w nowoczesnej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy, komputer

Branża: Technika grzewcza i instalacyjna