Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1227 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zott Polska Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w produkcji artykułów mleczarskich i zaliczana jest do liderów rynkowych w swojej branży. Nasze markowe produkty cieszą się niezmiennie dużym zaufaniem handlowców i konsumentów. Nowoczesny zakład produkcyjny, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz stosowane systemy zarządzania jakością są gwarancją naszego sukcesu.
    Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca zapewniamy naszym pracownikom
    bardzo dobre warunki pracy oraz szereg dodatkowych świadczeń.

    Zott Polska Spółka z o.o.
    zatrudni pracownika na stanowisko:

    Przedstawiciel Handlowy na rejon Kraków
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym obszarze działania
    • pozyskiwanie klientów oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
    • odpowiedzialność za szczególne akcje organizowane u klientów

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • znajomość branży nabiałowej
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z klientami
    • wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne
    • dyspozycyjność i samodzielność w działaniu
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w dynamicznym zespole
    • narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonego przez Zott Polska Sp. z o. o. zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, (Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami)."