Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy

SMALLRENTIER sp. z o.o.O firmie

2 500‐4 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Klimeckiego 14
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

SMALLRENTIER sp. z o.o.

Klimeckiego 14

Kraków

Holding kilku spółek usługowych oraz IT poszukuje osoby na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rzetelne i kompleksowe prowadzenie aktywnej sprzedaży usług i produktów Holdingu.

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Pozyskiwanie informacji o ofertach
  • Przygotowywanie nowych ofert współpracy oraz prezentowanie przed potencjalnym klientem
  • Prowadzenie negocjacji
  • Monitorowanie i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Obsługiwanie bieżących zapytań i potrzeb klientów

Wymagania:

  • Znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw z różnych branż
  • Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowanie dobrych relacji
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i umiejętność planowania
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Chętnych prosimy o przesłanie CV

Ogłoszenie archiwalne