Ta oferta pracy jest nieaktualna od 864 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Blue Idea Sp. z o.o.

    Blue Idea sp. z o. o. jesteśmy właścicielem marki Nowe Lowe. Oferujemy produkty będące zdrową alternatywą dla produktów przetworzonych. Nasz cel to zdrowe odżywianie i świadomy wybór zdrowej żywności.

    Jeśli jesteś osobą energiczną, otwartą na wyzwania, zamień stare na Nowe Lowe i aplikuj na stanowisko:

    Przedstawiciela Handlowego

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Umowę o pracę
    • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • Rozwój zawodowy
    • Brak monotonii w pracy – nie lubimy się nudzić ;)
    • Pakiet benefit: Multisport
    • Do Twojej dyspozycji: telefon, tablet oraz samochód

    Twoje zadania:

    • Sprzedaż i promocja marki NOWE LOWE
    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    • Opieka nad obecną bazą Klientów
    • Realizacja planów sprzedaży
    • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
    • Zbieranie informacji zwrotnej z rynku
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Jeśli Twoją pasją jest sprzedaż, szukamy właśnie Ciebie, aplikuj już dziś jeśli:

    • Posiadasz wykształcenie min. średnie
    • Łatwo nawiązujesz i utrzymujesz kontakty handlowe
    • Potrafisz pracować pod presją czasu
    • Masz doświadczenie w sprzedaży mobilnej
    • Umiesz organizować swój czas

    Dołącz do naszego zespołu i twórz firmę razem z Nami!

    Uprzejmie informujemy,  że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015, poz. 2135, ze zm.)