Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy

Blue Idea Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Blue Idea sp. z o. o. jesteśmy właścicielem marki Nowe Lowe. Oferujemy produkty będące zdrową alternatywą dla produktów przetworzonych. Nasz cel to zdrowe odżywianie i świadomy wybór zdrowej żywności.

Jeśli jesteś osobą energiczną, otwartą na wyzwania, zamień stare na Nowe Lowe i aplikuj na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Rozwój zawodowy
  • Brak monotonii w pracy – nie lubimy się nudzić ;)
  • Pakiet benefit: Multisport
  • Do Twojej dyspozycji: telefon, tablet oraz samochód

Twoje zadania:

  • Sprzedaż i promocja marki NOWE LOWE
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Opieka nad obecną bazą Klientów
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Zbieranie informacji zwrotnej z rynku
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Jeśli Twoją pasją jest sprzedaż, szukamy właśnie Ciebie, aplikuj już dziś jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie
  • Łatwo nawiązujesz i utrzymujesz kontakty handlowe
  • Potrafisz pracować pod presją czasu
  • Masz doświadczenie w sprzedaży mobilnej
  • Umiesz organizować swój czas

Dołącz do naszego zespołu i twórz firmę razem z Nami!

Uprzejmie informujemy,  że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015, poz. 2135, ze zm.)

Ogłoszenie archiwalne