Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy

Drukarnia PapillonO firmie

  • Kraków

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

to młoda i prężnie rozwijająca się firma na rynku poligraficznym w Krakowie. Zajmujemy się drukiem offsetowym materiałów reklamowych takich jak: foldery, ulotki, plakaty, woblery, gazety, książki, czasopisma, opakowania itd... Wraz z rozwojem technologicznym firmy zwiększają się nasze moce produkcyjne. Z tego powodu, potrzebujemy osób chętnych do pracy, ambitnych i łatwo nawiązujących kontakty. Naszym celem jest być liderem na rynku w Krakowie i później także w Polsce.

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów dla Drukarni Papillon
  • Utrzymywanie dobrych stosunków z klientami
  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych zamówień
  • Przygotowywanie ofert i badanie rynku

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Samodzielność, komunikatywność i wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Miłą atmosferę
  • Możliwość rozwoju interpersonalnego
  • Stałą pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne