Przedstawiciel Handlowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.05.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 30.05.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drukarnia Papillon

    to młoda i prężnie rozwijająca się firma na rynku poligraficznym w Krakowie. Zajmujemy się drukiem offsetowym materiałów reklamowych takich jak: foldery, ulotki, plakaty, woblery, gazety, książki, czasopisma, opakowania itd... Wraz z rozwojem technologicznym firmy zwiększają się nasze moce produkcyjne. Z tego powodu, potrzebujemy osób chętnych do pracy, ambitnych i łatwo nawiązujących kontakty. Naszym celem jest być liderem na rynku w Krakowie i później także w Polsce.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Aktywne poszukiwanie nowych klientów dla Drukarni Papillon
    • Utrzymywanie dobrych stosunków z klientami
    • Nadzorowanie procesów produkcyjnych zamówień
    • Przygotowywanie ofert i badanie rynku

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok
    • Samodzielność, komunikatywność i wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych
    • Prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie w obsłudze klienta

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym i zgranym zespole
    • Miłą atmosferę
    • Możliwość rozwoju interpersonalnego
    • Stałą pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.