Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent z branży alkoholowej o zasięgu ogólnopolskim w związku z rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży oraz w zakresie współpracy z klientami,
    • realizowanie celów sprzedażowych na podległym terenie,
    • rozbudowa rynku poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • budowanie długoterminowych relacji z klientami,
    • raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy,
    • monitoring należności.

    Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel Handlowy,
    • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży branży FMCG alkohole - mile widziane,
    • znajomość lokalnego rynku,
    • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
    • determinacja i ukierunkowanie na osiąganie wyników,
    • odpowiedzialność i rzetelność,
    • systematyczność i konsekwencja w działaniu,
    • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
    • wysoka umiejętność organizacji pracy własnej,
    • nieszablonowe myślenie,
    • prawo jazdy kat. B,
    • wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • wynagrodzenie podstawowe,
    • premia zadaniowa,
    • premia produktowa,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • narzędzia pracy: samochód, telefon.
    • karta multlisport,
    • opieka medyczna

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji tj. CV z listem motywacyjnym za pomocą przycisku.
    Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PUH „CHEMIROL” Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających.

    Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w PUH „CHEMIROL” Sp. z o. o. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

    Zachęcamy również Panią/Pana do wyrażenia zgody na udział w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych, poprzez dodanie w treści życiorysu (CV) klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez PUH „CHEMIROL” Sp. z o.o.”

    Zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem: www.chemirol.com.pl/dane-rekrutacja