Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Głównym obszarem działalności firmy jest przejmowanie obowiązków i obsługa Klientów w zakresie ustawowych obowiązków dotyczących wprowadzania opakowań, baterii i akumulatorów oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego na rynek krajowy, a także recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

    Zapraszamy do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • podtrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi Kontrahentami
    • bieżąca obsługa Klientów (telefoniczna/mailowa/spotkania)
    • objaśnianie Klientom wymogów prawnych wynikających z Ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi, Ustawy o bateriach i akumulatorach, Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym
    • pozyskiwanie Klientów B2B na terenie całej Polski
    • praca w biurze (w systemie CRM) oraz w terenie

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + prowizja)
    • samodzielne stanowisko
    • samochód służbowy
    • rozwój zawodowy w nowoczesnej branży ochrony środowiska
    • pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym zespole

    Wymagania

    • doświadczenie na stanowisku handlowym
    • wysoka kultura osobista
    • łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi
    • umiejętność słuchania i argumentowania
    • umiejętność czytania ze zrozumieniem aktów prawnych
    • znajomość technik negocjacyjnych oraz metod sprzedaży w relacjach B2B
    • wykształcenie wyższe
    • znajomość pakietu Office
    • czynne prawo jazdy kategorii B
    • mile widziane doświadczenie w branży ochrony środowiska

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny)
    klikając w przycisk:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.