Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

SINOMA O firmie

  • Kraków, Niepołomice

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z rozbudową zakładu recyklingu folii polietylenowej, firma poszukuje przedstawiciela handlowego.

Opis stanowiska:

Przedstawiciel handlowy będzie odpowiedzialny za:

  • Pozyskiwanie klientów i sprzedaż regranulatu
  • Zakup surowca do produkcji regranulatu
  • Obsługę i wykonanie zamówień
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania:

  • Brak doświadczenia w branży (szukamy ludzi spoza branży)
  • Ambicja i chęć do pracy
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, rzetelność
  • Chęć rozwoju, działania i osiągania efektów
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności handlowe, sprzedażowe, negocjacyjne mile widziane
  • Chęć do częstego podróżowania po Polsce i Europie
  • Język angielski na dobrym poziomie

Oferujemy:

  • Pełne wsparcie naszego zespołu we wdrożenie się i nauczenie branży, produktu i jego sprzedaży
  • Dobre wynagrodzenie oparte na prowizyjnym systemie motywacyjnym
  • Bardzo dobrą i ciekawą pracę w rozwijającej się branży odpadów i surowców wtórnych
  • Niekorporacyne środowisko pracy i niekorporacyjną kulturę organizacyjną
  • Odpowiedzialność za wyznaczony zakres obowiązków od A do Z
  • Widoczne efekty własnej pracy i zaangażowania
  • Realny wpływ na wyniki finansowe firmy
  • Dobre auto, telefon i laptop

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy