Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy

PGD POLSKA Sp z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
PGD Polska Sp. z o.o.
Ogólnopolski dystrybutor chemii gospodarczej i kosmetyków
takich firm jak: Unilever, Henkel, Loreal, Benckiser, Nivea
oraz producent marek takich jak: Cashmir, Mati, Cirrus, MG
w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciela Handlowego
dedykowanego do sprzedaży produktów wiodącego producenta kosmetyków i chemii gospodarczej
Region: Kraków i okolice

Opis stanowiska:

  • poszerzanie rynku odbiorców w granicach podległego obszaru
  • budowanie i utrzymywanie stałej i długofalowej relacji z klientami
  • profesjonalne doradztwo produktowe
  • aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy na powierzonym terytorium
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • prowadzenie procesów sprzedaży: negocjacje, przygotowanie ofert, umów itp.
  • pozyskiwanie informacji o zmianach w działaniu konkurencji i otoczeniu rynkowym
  • mobilna praca w terenie przez 5 dni w tygodniu
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego (preferowane osoby z doświadczeniem w sprzedaży produktów kosmetycznych i chemii gospodarczej)
  • mile widziane doświadczenie w branży FMCG
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • poszukujemy osoby odpowiedzialnej, zorientowanej na potrzeby Klienta i realizację powierzonych celów oraz nastawionej na innowacyjne podejście do wykonywanej pracy
  • zamieszkały w Krakowie lub w okolicach

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy
  • pracę ze znanymi markami, cieszącymi się uznaniem i zaufaniem konsumentów
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwój osobisty
  • samochód służbowy i telefon
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne