Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-03-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

WINKOLEKCJA - ROLMEX SA
firma specjalizująca się w sprzedaży win wysokiej jakości poszukuje

Przedstawiciela Handlowego
Miejsce pracy: Kraków (okolice)

Zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę
  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • znajomość branży HORECA (warunek konieczny)
  • komunikatywność
  • zdolności handlowe i organizacyjne
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oparte o czynniki motywujące
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
  • szkolenia ze znajomości produktów, wiedzy o winach i regionach winiarskich
  • niezbędne narzędzia pracy.
CV ze zdjęciem, zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać na adres:
kontakt@winkolekcja.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie na dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się