Ta oferta pracy jest nieaktualna od 382 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 21.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WINKOLEKCJA - ROLMEX SA
    firma specjalizująca się w sprzedaży win wysokiej jakości poszukuje

    Przedstawiciela Handlowego
    Miejsce pracy: Kraków (okolice)

    Zadania:

    • aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę
    • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
    • realizacja założonych celów sprzedażowych

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
    • znajomość branży HORECA (warunek konieczny)
    • komunikatywność
    • zdolności handlowe i organizacyjne
    • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
    • prawo jazdy kat. B
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oparte o czynniki motywujące
    • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
    • szkolenia ze znajomości produktów, wiedzy o winach i regionach winiarskich
    • niezbędne narzędzia pracy.
    CV ze zdjęciem, zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać na adres:
    kontakt@winkolekcja.pl

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o dopisanie na dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )