Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-06-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Na polskim rynku działamy od 1992 roku, zatrudniamy ponad 4600 pracowników w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, siłach sprzedaży oraz 7 zakładach produkcyjnych w: Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu.

    Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondelez? Wgryź się w poniższą ofertę:
    Miejsce pracy: Kraków
    42251
    Zakres obowiązków:
    • rozwijanie współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami na powierzonym terenie
    • zapewnienie poziomu obsługi klientów wg standardów Mondelez Polska
    • realizacja celów zarówno jakościowych jak i ilościowych
    • analiza działań konkurencji oraz raportowanie do Obszarowego Kierownika Sprzedaży
    • kreatywne prowadzenie działań promocyjnych z klientami
    • raportowanie wyników w mobilnym systemie raportowania
    • udział w spotkaniach i konferencjach sprzedaży
    • bieżąca współpraca z innymi działami firmy
    Poszukujemy kandydatów, którzy:
    • posiadają czynne prawo jazdy kategorii B
    • są zdeterminowani w dążeniu do celu, niezależnie od pojawiających się przeciwności
    • posiadają zdolność analitycznego i logicznego myślenia
    • potrafią pracować w zespole
    • posiadają wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne
    • umiejętnie wyznaczają priorytety
    • posiadają umiejętność zaangażowania innych w realizację zaproponowanych rozwiązań
    • są proaktywni, podejmują inicjatywę oraz potrafią proponować innowacyjne i konstruktywne rozwiązania
    • chcą rozwijać się i poszerzać swoje kompetencje
    • charakteryzują się dużą samodyscypliną i odpowiedzialnością
    • mile widziane wykształcenie wyższe oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • mile widziane posiadanie doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego FMCG

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Mondelez Polska
    • niezbędne narzędzia pracy: telefon, tablet, samochód służbowy
    • pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole
    • pakiet szkoleń w zakresie technik sprzedaży (stacjonarnych i w terenie)
    • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, możlliwosć dołaczenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (po roku współpracy), w którym składka podstawowa jest finansowana przez Pracodawcę)
    • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uzależniona od wyników)

    Jesteśmy dumni z naszej kultury organizacyjnej opartej na współpracy i wzajemnym szacunku, zorientowanej na osiąganiu ambitnych celów biznesowych i wspierającej rozwój każdego z nas.

    Więc jeśli jesteś gotowy, aby zrobić duży krok naprzód i tworzyć przyszłość naszej firmy, od możliwości ciekawej kariery dzieli Cię tylko jedno, małe kliknięcie.

    opisopisopis