Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

JANMAR SPORT MAREK MIODEK

  • Szkolna 14
    Ksawerów (pow. pabianicki), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Szkolna 14

Ksawerów (pow. pabianicki)

Janmar Sport  to  polski lider w produkcji najwyższej jakości dzianin poliestrowych przeznaczonych do wyrobu odzieży sportowej różnych dyscyplin. Nasza oferta to szeroki wachlarz możliwości wzorniczych i produkcyjnych.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych rynków i  pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym obszarze;
  • Aktywne podejmowanie działań handlowych;
  • Bieżąca obsługa klientów;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy;
  • Monitorowanie rynku konkurencji oraz współtworzenie strategii rozwoju produktu;
  • Realizacja reklamacji klientów;
  • Monitorowanie i kontrola terminowego regulowania należności przez klientów;
  • Dbałość o dobre imię i wizerunek firmy,
  • Raportowanie efektów pracy.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie min średnie;
  • Doświadczenie  na stanowisku specjalisty ds sprzedaży/przedstawiciela handlowego – minimum 5 lat
  • Aktywna realizacja projektów handlowych;
  • Pogodne usposobienie i wysokie umiejętności interpersonalne
  • Duża motywacja
  • Samodzielność
  • Kreatywność
  • Duże zorientowanie na wynik i osiąganie wyznaczonych celów
  • Rzetelność i samodzielność w działaniu;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu biznesowym – komunikatywnym
  • znajomość języka niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z obcymi ludźmi,
  • Znajomość obsługi komputera (obsługi pakietów  MS Office)specjalisty ds sprzedaży

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę lub współpracy;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od osiąganych wyników;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej rozwojowi- szkolenia produktowe;
  • Nowoczesne środowisko pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy zapewniające komfort pracy;

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne