Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

"Hektor" Sp. j.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

z siedzibą w Toruniu jest regionalnym dystrybutorem chemii gospodarczej i kosmetyków. Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • realizowanie celów sprzedażowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami
  • uczciwość, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, iPaq

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne