Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROWANA sp. z o.o.

    Jeśli lubisz pracować z ludźmi, jeśli czujesz chęć kreatywnej pracy w ambitnych projektach branży spożywczej i umiesz skutecznie przekazać korzyści wynikające z partnerskiej współpracy firm, to zapraszamy do zespołu lidera rynku aromatyczno-przyprawowego – firmy z ponad 25 letnim stażem na polskim rynku.

    Nasza firma rozwija się dynamicznie, dlatego szukamy utalentowanych handlowców na terenie PÓŁNOCNEJ POLSKI, którzy dołączą do naszego zespołu.

    Oprócz kompetencji handlowych, mile widziane kompetencje technologa żywności.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów (B2B) w regionie północnej Polski
    • Promocja produktów firmy
    • Dbałość o płynność zamówień
    • Budowa partnerskich długotrwałych relacji z kontrahentami
    • Samodzielne wdrażanie nowych projektów

    OCZEKUJEMY:

    • Znajomości lokalnego rynku spożywczego
    • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy
    • Zaangażowania i kreatywności
    • Prawa jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • System premiowy
    • Pracę w najlepszym zespole pełnym zaangażowanych i mądrych ludzi

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prowana sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prowana sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.