Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

WINDOOR Paweł RedestowiczO firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Polski producent stolarki drzwiowej i profili WPC poszukuje osoby do pracy w charakterze:

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego do regionu sprzedaży obejmującego 4 województwa.
Miejsce zamieszkania kandydata - jedno z województw:
pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • obsługa sieci DIY
  • budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z klientami
  • prowadzenie skutecznych negocjacji handlowych dotyczących zwrotów i rozszerzenia asortymentu
  • czynne zaangażowanie w przygotowywanie materiałów dotyczących produktów firmowych oraz w doborze strategii sprzedaży
  • pomoc i prowadzenie doradztwa w zakresie optymalnego doboru asortymentu, marż i stanów magazynowych dla partnerów
  • rozbudowa sieci poprzez pozyskiwanie nowych klientów firmy
  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy

Oczekiwania wobec kandydatów (warunki konieczne):

  • udokumentowane doświadczenie z pracy w charakterze przedstawiciela handlowego
  • umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy
  • dobra znajomość środowiska MS Office i umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenia w kierowaniu pojazdami
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń w zakresie oferowanego asortymentu
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży drzwi i profili WPC

Oferujemy:

  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon komórkowy, samochód, komputer
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne