Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

LAYMAN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Fabryka Mebli Layman - producent innowacyjnych modułowych mebli kuchennych o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Layman to rodzinne przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Opis stanowiska

  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – salony meblowe, studia kuchenne, sklepy internetowe, deweloperzy
  • Promowanie marki oraz produktów Fabryki Mebli Layman
  • Rozwój sprzedaży w podległym regionie poprzez regularne wizyty u klientów
  • Samodzielne planowanie działań związanych z realizacją planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblach
  • Monitorowanie rynku
  • Nadzór nad ekspozycjami meblowymi oraz obrendowaniem punktu handlowego

Przewidziane są odrębne obszary Pracy dla poszczególnych Przedstawicieli handlowych:

Obszar "A" Województwa: Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie, Podlaskie

Obszar "B" Województwa: Lubuskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Opolskie, Dolnośląskie

Obszar "C" Województwa: Świętokrzyskie, Podkarpackie, Mazowieckie, Małopolskie,  Lubelskie, Śląskie

Wymagania:

  • Dyspozycyjności (praca w terenie, częste wyjazdy służbowe)
  • Organizacji pracy na bardzo wysokim poziomie, samodzielności w działaniu
  • Biegłej umiejętności obsługi komputera
  • Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności
  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Aktualnego prawa jazdy kat. B

Znajomość branży meblarskiej oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie się rozwijającej firmie nawet w tym trudnym okresie
  • Zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od indywidualnych wyników pracy
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
  • Naszą firmę tworzy młody zespół ludzi z pasją do tworzenia nowoczesnych mebli modułowych

Ogłoszenie archiwalne