Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

BENINCA POLONIA sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 19 cze 2021
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

filia włoskiego producenta automatyki do bram, jeden z liderów branży poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż oraz promocja produktów firmy w regionach: woj. wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie
  • utrzymywanie kontaktów z obecnymi Klientami,
  • pozyskiwanie i obsługa nowych Klientów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność, praca w terenie
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B),
  • doświadczenie na stanowisku mobilnego przedstawiciela handlowego
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • motywujący, przejrzysty system premiowania, premie proporcjonalne do uzyskiwanych efektów
  • portfel stałych klientów
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • narzędzia niezbędne do pracy na powyższym stanowisku,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w jednym z liderów branży. W Polsce Beninca obecna jest od 28 lat, na świecie od ponad 40 lat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne