Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Syngeos

3 00010 000 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Produkujemy i wdrażamy systemy do monitoringu środowiska m.in. jakości powietrza. Dynamicznie zwiększamy skalę działania oraz instalacji na rodzimym rynku. Poszukujemy doświadczonego w pracy w terenie przedstawiciela handlowego, który obejmie przypisany region Polski. Jeżeli lubisz podróże służbowe po Polsce, nawiązywanie kontaktów oraz jesteś osobą świadomą potrzeb monitoringu środowiska - szczególnie jakości powietrza w Polsce - aplikuj do nas!

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów (na terenie przypisanego regionu Polski) z sektora samorządowego oraz B2B,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • przygotowywanie zamówień, sprzedaż produktów i usług nowym klientom,
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy,
  • budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientami,
  • opieka posprzedażowa,
  • ofertowanie i dokumentacja szans sprzedaży w CRM,
  • udział w wydarzeniach branżowych.

Podział czasu pracy:

  • 20% praca biurowa
  • 80% praca w terenie / u klienta

Wymagania

  • komunikatywność, kreatywność, pozytywne nastawienie,
  • umiejętności negocjacyjne i perswazyjne,
  • orientacja na realizację celów i osiąganie wyników sprzedażowych,
  • wykształcenie wyższe,
  • odpowiednia prezencja i wysoka kultura osobista,
  • samodzielność, systematyczność w działaniu,
  • wysoki poziom organizacji własnego czasu pracy,
  • dyspozycyjność – wyjazdy na prezentacje produktów na terenie Polski w obrębie przypisanego regionu,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • referencje z poprzednich miejsc pracy,
  • doświadczenie handlowe w terenie (produkty telekomunikacyjne dla firm, usługi i sprzęt dla samorządów dodatkowy atut),
  • zainteresowanie technologią i aplikacjami wspierającymi zdrowy styl życia i ekologię.

Co mamy do zaoferowania?

  • praca w młodym, ambitnym i pozytywnie nastawionym zespole,
  • uczestnictwo we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań,
  • stała pensja podstawowa plus prowizje oraz premia za zaangażowanie i przekroczone wyniki sprzedaży,
  • samochód służbowy do prywatnego użytku z limitem kilometrów,
  • umowa o pracę na pełen etat,
  • niezbędne narzędzia: laptop, telefon, samochód,
  • elastycznego godziny pracy.

Ogłoszenie archiwalne