Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 06.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:
Obszar pracy: woj. kujawsko-pomorskie

ZADANIA:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z klientami z powierzonej bazy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji technicznych wózków widłowych
  • Koordynowanie procesów realizacji zamówienia/dostawy sprzętu na wszystkich etapach
  • Doradztwo techniczne i obsługa klienta na najwyższym poziomie

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji w młodym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Profesjonalny cykl szkoleń
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Pakiet socjalny, opiekę medyczną

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie w branży B2B – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM
  • Doświadczenie przy tworzeniu ofert/kalkulacji dla klientów
  • Umiejętność prowadzenia wielomiesięcznych projektów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą – zgodą na przetwarzanie danych osobowych, teraz i w przyszłości na adres:
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. ul. Potockiego 1 A; 96–313 Jaktorów, lub za pomocą przycisku Aplikuj.

W temacie e-mail proszę wpisać: 06/PH/miejsce zamieszkania

Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się