Przedstawiciel handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

W związku z rozwojem sieci sprzedaży, lider rynku w swojej branży
poszukuje kandydatów/tek na stanowisko:

Region: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednie wizyty u aktualnych klientów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
  • pozyskiwanie nowych odbiorców
  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą
  • stały kontakt z infolinią sprzedażową
  • odbieranie wpłat od sklepów

Wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • umiejętność organizowania własnej pracy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę dla lidera rynku w branży
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowania
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon
  • gotową bazę sklepów z terenu województwa kujawsko-pomorskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej