Przedstawiciel handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 2018-06-14
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-07-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pivexin Technology Sp. z o.o.

    Pivexin Technology – kim jesteśmy? Sprawnym, doświadczonym i kompetentnym zespołem, w skład którego wchodzą ludzie z pasją i wspólną wizją na przyszłość.

    Czym się zajmujemy? Naszą pracą jest ogólnie pojęte wyposażenie przemysłu, szczególnie zaś polskich producentów maszyn, a także samodzielne projektowanie i budowa maszyn lub pełnych aplikacji. Opracowujemy nowe rozwiązania i technologię, dostarczamy naszym Klientom oraz Partnerom biznesowym nie tylko same produkty, ale także pełne wsparcie techniczne.

    Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

    Numer referencyjny: KUJA2018
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    KOGO AKTUALNIE SZUKAMY DO PRACY? MOŻE CIEBIE?
    Jeśli jesteś osobą ambitną, samodzielną, zaangażowaną oraz otwartą na nowe wyzwania?
    Dołącz do naszego zespołu!

    Zadania:

    • obsługa aktualnych oraz pozyskiwanie nowych klientów na podległym regionie,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • obsługa sprzedażowa i po sprzedażowa,
    • monitorowanie podległego regionu,
    • raportowanie w CRM
    • monitorowanie poczynań konkurencji,
    • doradztwo techniczne.

    JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRA:

    • posiada wykształcenie wyższe bądź średnie techniczne
    • jest zorientowana na realizację celów
    • posiada doświadczenie w sprzedaży min 3lata
    • posiada umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • jest zainteresowana pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • jest uczciwa, sumienna, samodzielna i ambitna
    • potrafi zaangażować się w pracę
    • posiada prawo jazdy kat.B

    CO OFERUJEMY?

    • atrakcyjny system wynagrodzenia adekwatny do wyników pracy
    • stabilne i rzetelnie określone warunki zatrudnienia
    • szkolenie produktowe i coaching sprzedażowy
    • miłą atmosferę w młodym dynamicznym zespole nakierowanym na sukces
    • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia cennego doświadczenia
    • samodzielność i wsparcie w działaniu
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (laptop, telefon, samochód)

    Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.pivexin-tech.pl

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dokumenty wymagane: CV oraz list motywacyjny

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pivexin Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Babicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Pivexin Technology sp. z o.o. z siedzibą w Babicach przy ul. Wyrobiskowej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
    rekrutacja@pivexin-tech.pl

    Szczegóły oferty: www.pivexin-tech.pl/praca

    Warunkiem przyjęcia dokumentów jest umieszczenie na nich stosownej klauzuli.

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.
    Kto jest Administratorem danych osobowych?

    Administratorem danych osobowych (ADO), jest Pivexin Technology Sp. z o.o. Babice ul. Wyrobiskowa 4, 47-440 Nędza NIP: 6391920505.
    W jaki sposób można skontaktować się w spawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych?
    Prosimy o zapoznanie z polityką prywatności znajdującą się pod linkiem: https://pivexin-tech.pl/pl/polityka-prywatnosci/

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    W przypadku bieżącej i przyszłej rekrutacji - „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie bieżącej i przyszłej rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. IT, ogłoszonego 8 czerwca 2018 r. i prowadzonego przez firmę Pivexin Technology Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

    W przypadku bieżącej rekrutacji - „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie bieżącej rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. IT, ogłoszonego 8 czerwca 2018 r. i prowadzonego przez firmę Pivexin Technology Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne".

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.