Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

    Producent kompletnych rozwiązań dla budownictwa indywidualnego i przemysłowego poszukuje kandydata na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO
    Miejsce pracy: woj. wielkopolskie oraz kujawsko-pomorskie

    Co oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
    • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
    • prywatną opiekę medyczną.

    Opis stanowiska i wymagania:

    • utrzymywanie i rozwój relacji z klientami,
    • aktywne pozyskiwanie nowych kontraktów oraz budowa siatki sprzedażowej,
    • przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji dla klientów,
    • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • umiejętność analizy dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcji i architektury,
    • sprawność w obsłudze komputera: MS Office,
    • obowiązkowość, dokładność, sumienność,
    • umiejętność pracy w zespole.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania z podaniem numeru referencyjnego stanowiska.

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

     fb you inst