Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 08.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy krakowską Firmą Wydawniczą istniejąca od ponad dwudziestu lat. Wydawnictwo Aksjomat wydaje książki i czasopisma edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Lata działalności przyniosły nam uznanie na krajowym rynku książki dziecięcej i zjednały sympatię najmłodszych czytelników. Publikujemy książki i czasopisma przyjazne dla dzieci. Dzięki nim poznawanie świata staje się jeszcze większą przyjemnością, a nauka świetną i kształcącą zabawą. Nasze książki i czasopisma są dostępne w dystrybucji na terenie całego kraju.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska (obowiązki):

    • reprezentowanie Wydawnictwa na powierzonym terenie (woj. zachodniopomorskie, pomorskie i kujawsko-pomorskie),
    • bieżąca współpraca z obecnymi Klientami Wydawnictwa i pozyskiwanie nowych,
    • współpraca z działem handlowym Wydawnictwa,
    • realizacja zadań sprzedażowych i dystrybucyjnych.

    Oczekujemy:

    • doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego min. 3 lata (warunek konieczny), mile widziane branże: wydawnicza, zabawkowa, art. dziecięce. itp.,
    • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
    • zdolności budowania długofalowych relacji handlowych,
    • znajomości MS Office i posiadania komputera,
    • kultury osobistej i sympatycznego usposobienia, dobrej organizacji własnej pracy,
    • posiadania lub gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej,
    • prawa jazy kat. B i gotowości do częstych podróży służbowych.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników, oraz system premiowy,
    • ciekawą i obszerna ofertę wydawniczą,
    • pracę dla stabilnej, rozwijającej się firmy o wieloletniej tradycji,
    • odpowiednie narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy),
    • współpracę z młodym, dynamicznym zespołem i dobrą atmosferę w pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FW Aksjomat z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest FW Aksjomat z siedzibą w Krakowie przy ul. Lindego 7C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    opisopis