Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-10-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    MTD BEAUTY Sp. z o.o. jest ekskluzywnym dystrybutorem kosmetyków. Zaopatrujemy naszych klientów m.in. w produkty marek: Kallos, Ronney, Dalan, Vitalderm, Byphasse.

    Opis stanowiska:

    • Realizacja założonych celów handlowych przez sprzedaż produktów i obsługę klientów drogeryjnych na przydzielonym terenie: województw zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie.
    • Budowanie trwałych relacji z klientami;
    • Nadzorowanie realizacji zamówień;
    • Raportowanie wykonania planów.

    Wymagania:

    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
    • Samodzielność, nastawienie na realizację celu;
    • Samodyscyplina oraz umiejętność organizacji pracy własnej;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Przeszkolenie do wykonywanej pracy;
    • Umowę o pracę podstawa + atrakcyjny system premiowy;
    • Narzędzia pracy – auto służbowe, telefon komórkowy, laptop
    • Możliwość rozwoju i awansu
    • Pracę na terenie województw: podlaskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie i warmińsko-mazurskie.
    • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w aplikacjach następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DLM Sp.z  o.o. z siedzibą w Suchym Dworze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest DLM Sp.z  o.o. z siedzibą w Suchym Dworze przy ul. Wrocławskiej 1a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom