Przedstawiciel handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 16.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 15.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Legal Protection S.A. jest dynamicznie rozwijającą się spółką oferującą kompleksową pomoc w sprawach odszkodowawczych. Do naszych kluczowych obszarów należy uzyskiwanie świadczeń dla poszkodowanych w wyniku wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy, gospodarstwie rolnym oraz w wyniku wystąpienia błędów medycznych.

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Miejsce pracy: cała Polska

     Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie klientów indywidulanych
    • wstępna analiza potrzeb klienta
    • prezentacja oferty
    • budowanie długotrwałych relacji z klientem

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
    • sumienność wypełniania obowiązków
    • dobra organizacji pracy
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • systematyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • naturalną ścieżkę awansu
    • wynagrodzenie stałe plus solidne premie od wyniku
    • podstawowe narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop z drukarką, telefon komórkowy)

    Osoby zainteresowane pracą w Legal Protection S.A. prosimy o przesłanie aplikacji
    (CV wraz z propozycją oczekiwanego wynagrodzenia) za pośrednictwem przycisku:

    Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym przez Legal Protection S.A. dla celów prowadzonej rekrutacji na stanowisko Przedstawiciela handlowego."
    Informacje dotyczące danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności – link.