Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

ZMM MAXPOL SP. Z O.O.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma ZMM MAXPOL z siedzibą w Rzeszowie od 1985 roku zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych i promuje wyroby budowlane pod marką DOMELO oraz wyroby do ogrodów pod marką HAGSEN
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

Poszukujemy przedstawiciela handlowego, najchętniej osoby posiadającej wiedzę w zakresie rynku budowlanego i ogrodniczego. Praca na tym stanowisku wiąże się z gotowością do częstych wyjazdów, obejmuje swoim działaniem teren północnej Polski.

Zakres zadań:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • profesjonalna obsługa klientów,
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie dokumentacji,
  • raportowanie własnej pracy.

Od Kandydata oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym w branży budowlanej lub ogrodniczej
  • wykształcenia min. średniego,
  • dyspozycyjności i motywacji,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności budowania relacji z klientami,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • uczciwości,
  • dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • karty Multisport.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez aplikację

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZMM MAXPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Maxpol) z siedzibą w Rzeszowie przy Al. Okulickiego 16c, 35-206 Rzeszów. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy