Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

FLHF S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem firma FLHF SA specjalizująca się w branży art. wyposażenia wnętrz poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Kompleksowa i regularna obsługa dotychczasowych klientów (z wykorzystaniem bazy firmy)
  • Budowa relacji z Marketami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i prezentacja jej produktów na jak najwyższym poziomie
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Stałe monitorowanie rynku

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku (przedstawiciel handlowy, przedstawiciel ds. sprzedaży)
  • Zaawansowane umiejętności negocjacyjne oraz łatwość nawiązywania i utrzymania kontaktów handlowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność za wykonywane obowiązki
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie techniczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy wraz z informacją o oczekiwaniach finansowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy