Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Delia Cosmetics Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Delia Cosmetics to jedna z największych firm kosmetycznych w Polsce, produkująca 35 mln sztuk kosmetyków rocznie na potrzeby 80 globalnych rynków. Sukces to zasługa kreatywnego zespołu, przyjaznej atmosfery, ambitnych celów i uczciwych zasad pracy. Dołącz do nas i przekonaj się o tym na własnej skórze

KORZYŚCI ZGODNE ZE STANOWISKIEM

I KOMPETENCJAMI

  • możliwość współtworzenia rynku kosmetyków w jednej z najdynamiczniejszych firm z branży
  • ciekawe projekty, realizowane w kreatywnym zespole
  • niekorporacyjna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • etat w firmie, która kieruje się uczciwymi z zasadami

JASNE OCZEKIWANIA

  • doświadczenie w branży i znajomość rynku
  • wysokiej motywacji, samodzielności, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność długofalowego zarządzania relacjami oraz negocjacji
  • dobra organizacji pracy
  • zaangażowanie oraz chęć do nauki

PRZEJRZYSTY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • dbałość o właściwą ekspozycję i ułożenie towaru u klientów
  • koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych w sklepach
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • poszukiwanie oraz aktywne pozyskiwanie odbiorców detalicznych
  • obserwacja oraz analiza rynku, prezentacja trendów

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Lub na adres:

DELIA COSMETICS Sp. z o.o.
95-030 Rzgów
ul. Leśna 5

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy