Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

PROMLIFT Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie całego kraju

  • ofertowanie i sprzedaż wózków widłowych oraz regałów magazynowych,

  • opracowywanie i proponowanie rozwiązań w oparciu o analizę potrzeb klienta,

  • nadzór nad realizacją zamówień,

  • planowanie działań handlowych oraz ich raportowanie,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia w sprzedaży wózków widłowych i/lub regałów magazynowych,

  • wykształcenie min. średnie,

  • zaangażowanie, samodzielność i komunikatywność,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • narzędzia (samochód, laptop, telefon),

  • przyjazna atmosfera,

  • rozwój zawodowy.

PROMLIFT Sp. z o.o.

PROMLIFT Sp. z o.o. jest częścią Grupy Przemysłowej PROJPRZEM MAKRUM S.A., od lat specjalizującą się w branży wózków widłowych: sprzedażą, serwisem i dostawą części. Spółka prowadzi też działalność w zakresie dostawy i montażu regałów magazynowych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy