Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Caldo - Izolacja Materiały Techniki Cieplnej Śląsk Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z bieżącymi Klientami firmy

  • Monitorowanie potrzeb potencjalnych Klientów

  • Analiza rynku oraz konkurencji

  • Udział w prezentacjach i wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy w obszarze sprzedaży

  • Prawo jazdy kat B. (minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu)

  • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel

  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów

  • Nastawienie na sukces oraz realizację wyznaczonych celów

  • Głębokie zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętności samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Znajomość branży izolacji technicznych, systemów zamocowań, systemów wentylacji oraz wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju kompetencji w zakresie technik sprzedaży i negocjacji z Klientem

  • Niezbędne narzędzia służące do wykonywania pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Caldo - Izolacja Materiały Techniki Cieplnej Śląsk Sp. z o.o.

Caldo-Izolacja Śląsk Materiały Techniki Cieplnej specjalizuje się w dostawach izolacji technicznych i budowlanych dla inwestorów realizujących duże kontrakty, jak też w zaopatrywaniu wykonawców, hurtowni a także sklepów oferujących produkty izolacyjne odbiorcom indywidualnym.

Przewiń do profilu firmy