Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie założonych planów sprzedaży,

  • współtworzenie i wdrażanie strategi sprzedaży oraz polityki promocyjnej firmy,

  • profesjonalna obsługa aktualnych klientów hurtowych i detalicznych,

  • pozyskiwanie nowych odbiorców,

  • analiza rynku i sprzedaży,

  • monitoring działań konkurencji,

  • codzienne raportowanie pracy w CRM,

  • współpraca ze wszystkimi działami firmy,

  • teren do obsługi: dwa sąsiednie województwa.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – WARUNEK KONIECZNY,

  • min. średnie wykształcenie,

  • umiejętność tworzenia zestawień sprzedażowych w Excel,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • nieszablonowe pomysły,

  • łatwość nawiązywania relacji,

  • odpowiedzialność, sumienność i uczciwość,

Mile widziane

  • posiadanie doświadczenia w branży narzędziowej.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • motywacyjny system wynagrodzenia: podstawa + premia,

  • cykl szkoleń produktowych,

  • wsparcie Dyrektora Handlowego,

  • wsparcie działu marketingu, w zakresie akcji promocyjnych, programów lojalnościowych,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon),

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość dołączenia do grupowej opieki medycznej.

Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

Profi Partner to hurtownia narzędzi istniejąca na polskim rynku od 2010 roku, zatrudniająca tylko doświadczonych specjalistów. W swojej ofercie posiadamy produkty o najwyższej jakości, dlatego podejmujemy współpracę wyłącznie z producentami, którzy są światowymi liderami w swojej dziedzinie. Naszym celem jest wprowadzanie na polski rynek narzędzi nowoczesnych, a zarazem ekonomicznych.

Przewiń do profilu firmy

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.