Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

POL-SKONE Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad klientami firmy;

  • Prowadzenie szkoleń dla dotychczasowych klientów;

  • Pozyskiwanie nowych klientów;

  • Czuwanie nad dystrybucją produktów firmy w punktach sprzedaży detalicznej;

  • Bezpośrednia odpowiedzialność handlowa za powierzony region;

  • Przestrzeganie obowiązujących w firmie zasad polityki cenowej i rabatowej;

  • Realizacja celów handlowych określonych przez Zarząd;

  • Przygotowywanie tygodniowych raportów oraz planów pracy;

  • Rozpoznawanie potrzeb biznesowych klienta;

  • Dbałość o powierzone mienie firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana znajomość branży);

  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności;

  • Dyspozycyjność;

  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Atrakcyjny system wynagradzania - doceniamy zaangażowanie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji dzięki finansowanym szkoleniom branżowym;

  • Dużą samodzielność;

  • Udział w realizacji nowatorskich rozwiązań.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV i listu motywacyjnego)