Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Little Doctor Europe sp. z o.o.O firmie

5 600–10 200
brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych wśród sklepów medycznych i aptek /sieci aptecznych
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz odpowiedzialność za realizację zawartych umów i uzgodnień
  • udział w konferencjach branżowych i szkoleniach
  • rozbudowanie rynku nowych klientów

Nasze wymagania

  • warunek konieczny: minimum roczne doświadczenie w sprzedaży
  • dobrej organizacji czasu pracy i umiejętność planowania pracy własnej
  • znajomość narzędzi promocyjnych oraz umiejętność oceny ich efektywności
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • dyspozycyjności i gotowości do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • przygotowanie do pracy – szkolenie produktowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • pracę w kreatywnym i przyjaznym zespole

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Little Doctor Europe sp. z o.o.

Firma LITTLE DOCTOR INTERNATIONAL (S)Pte,Ltd będąca producentem sprzętu medycznego i dystrybutorem marek LITTLE DOCTOR, AQUAJET i NISSEI w Polsce poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Przedstawiciel Handlowy, kujawsko-pomorskie