Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

PHU DELFIN

4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • praca na dedykowanych bazach danych - Subiekt GT

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • opieka nad Klientami

  • rozwój sprzedaży i realizacja planu sprzedażowego

  • budowanie dobrego wizerunku firmy

  • budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi

  • praca zdalna poza siedzibą firmy

Nasze wymagania

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie

  • komunikatywność i pozytywne usposobienie

  • mile widziane doświadczenie zawodowe

  • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i dyspozycyjność

  • mobilność: gotowość wyjazdów terenowych

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • Jeśli jesteś z branży i znasz ją na wylot proszę dzwonić pod nr. 512 088 897

To oferujemy

  • umowę na zasadzie kontraktu B2B

  • pracę zdalną

  • samochód służbowy

  • laptop

  • telefon

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie funkcjonującej na rynku od ponad 20 lat

O nas

"Delfin" - to hurtownia oraz ogólnopolska sieć sklepów zoologiczno-akwarystyczno-wędkarskich. Działamy na rynku już od ponad 20 lat, dzięki czemu zapadliśmy w pamięć naszych klientów i partnerów. Posiadamy w ciągłej ofercie kilkanaście tysięcy artykułów dla właścicieli zwierząt i wędkarzy, oferując największy wybór dosłownie wszystkiego dla psów, kotów i innych domowych pupili.