Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

NEVADENT Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedaży zgodnie ze strategią i polityką sprzedaży

  • Rozwijanie sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Efektywne i optymalne planowanie swojej pracy oraz harmonogramu wizyt u klientów

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami, opartych na wiedzy eksperckiej i zaufaniu

  • Regularne raportowanie poziomu realizacji celów i zadań (m.in. w systemie CRM)

Nasze wymagania

  • skuteczne nawiązywanie kontaktu z odbiorcami końcowymi - gabinety stomatologiczne

  • samodzielne działania i organizacja pracy własnej

  • budowanie trwałych relacji z klientami

  • wysoka motywacji wewnętrzna do pracy

  • konsekwencja w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • szeroki wachlarz szkoleń

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, tablet

Firma Nevadent - wiodący dystrybutor nowoczesnych urządzeń, narzędzi i materiałów stomatologicznych, reprezentujący na rynku polskim globalne marki: Hahnenkratt, Zumax, Woodpecker, SS White, CJM Engineering oraz Dendia.

Przewiń do profilu firmy