Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Parotec® Sp. z o.o.

8 00010 000 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta w sektorze B2B,

  • realizacja polityki handlowej i marketingowej firmy,

  • współorganizowanie i aktywne uczestnictwo w akcjach marketingowo-promocyjnych oraz targach branżowych,

  • wprowadzanie nowych produktów firmy na rynek,

  • aktywne monitorowanie rynku w celu wyszukiwania nowych partnerów handlowych,

  • negocjacje handlowe,

  • raportowanie zgodnie ze standardami firmy,

  • współtworzenie i dbanie o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie w bezpośredniej , mobilnej obsłudze klienta B2B w branży budowlanej,

  • praktyczna znajomość technik negocjacyjnych (B2B),

  • wykształcenie min. średnie (pożądane - techniczne),

  • łatwość budowania i utrzymywania długotrwałych relacji,

  • pozytywne nastawienie na realizację wyniku,

  • wysoka samodyscyplina i odpowiedzialność,

  • gotowość do wyjazdów służbowych na podległym terenie,

  • dobra znajomość obsługi pakietu narzędzi google docs , MS office, środowiska windows,

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu,

  • wysoki poziom kultury osobistej.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie z atrakcyjnymi produktami i cenami,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • motywacyjny system wynagradzania prowizyjnego bez górnej granicy zarobków,

  • przyjazną atmosferę w gronie profesjonalistów oraz partnerstwo w zespole,

  • narzędzia pracy (samochód, tablet, smartfon) również do użytku prywatnego,

  • swoboda i autonomia w efektywnym działaniu.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Parotec Sp z o.o. to firma o wyłącznie polskim kapitale z ponad dwudziestoletnim know-how w branży budowlanej - dekarskiej. Jako producent membran i akcesoriów dachowych dzięki stabilnej pozycji na rynku jest rozpoznawalną i docenianą marką w kraju i zagranicą. Kluczem do sukcesu jest zoptymalizowany produkt pod kątem oferowanej jakości i ceny, efektywny zespół nastawiony na rozwój oraz nowoczesne, biznesowe podejście do tradycyjnego rynku budowlanego. Intensywny rozwój skutkuje nowymi inwestycjami oraz kolejnymi kanałami sprzedaży - w związku z tym wciąż poszukujemy osób chętnych do pracy w naszym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Wejdź i zapoznaj się z naszym portfolio produktów : https://parotec.pl/

Przewiń do profilu firmy

REJON PRACY

Woj. pomorskie (wiodące) , 1/2 (zachodnia część) woj. warmińsko-mazurskiego , 1/4 (północna część) woj. kujawsko-pomorskiego.

Miasta: Gdańsk, Gdynia, Kościerzyna, Lębork, Malbork, Słupsk, Sopot, Tczew, Elbląg, Grudziądz, Chojnice, Malbork, Bytów, Kwidzyn, Starogard Gdański.