Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

KOMEX sp. z o.o.

4 4005 000 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków osoby zatrudnionej a tym stanowisku będzie należało m.in.:

• Pozyskiwanie nowych klientów _na powierzonym terenie. (regiony

podzielone na województwa)

• Budowa relacji z klientami

• Przygotowywanie ofert handlowych

• Sprzedaż produktów w branży grzewczej

Nasze wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie:

• Doświadczenia zawodowego w handlu

• Zaangażowania w wykonywane obowiązki, samodyscypliny

• Umiejętności organizacyjne, panowanie i relacjonowanie w raportach spotkań,

• Gotowość na wyjazdy delegacyjne

• Budowania świadomości marki na powierzonym terenie

• Realizacja celów sprzedażowych

Mile widziane doświadczenie w branży grzewczej.

To oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy:

• Niezbędne narzędzia do pracy ( samochód, laptop, telefon)

• Atrakcyjne wynagrodzenie - stała podstawa zapewniona w umowie o pracę oraz system prowizyjny

• Pełen pakiet szkoleniowy ( produktowy /sprzedażowy)

• Prace w prężnie rozwijającym się zespole.

• Wynagrodzenie za umowę o pracę wraz z system prowizyjnym

• Wsparcie merytoryczne oraz techniczne całego zespołu w procesie wdrażania się do pracy na zajmowanym stanowisku

O nas

Producent polskich grzejników dekoracyjnych oraz łazienkowych z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku, stabilną sytuacją poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciel handlowy - region cała Polska. ( podział rynku na województwa).

Produkty grzewcze KOMEX dostępne są na polskim rynku od 20 lat. Cechuje je nowoczesna i oryginalna stylistyka oraz szeroka gama asortymentu uzupełniającego. Dzięki nowoczesnym technologiom, innowacyjnym rozwiązaniom i najwyższej klasy materiałom, z jakich produkujemy grzejniki dekoracyjne i łazienkowe, cieszymy się zaufaniem i lojalnością Klientów od 1997 roku.

Nasze grzejniki to urządzenia o wysokiej sprawności, które mogą być instalowane w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Idealnie nadają się także do domów jedno- i wielorodzinnych. Świetnie współpracują zarówno z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi kotłami. Dzięki unikalnej konstrukcji, sprawdzają się w każdym typie budownictwa, a szeroki wybór modeli oraz duża wydajność, połączona jest z optymalną ceną.