Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Robert Bosch Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie kontaktów oraz bieżąca współpraca z hurtowniami oraz instalatorami

  • Aktywne zdobywanie, utrzymywanie i rozwijanie istniejących kontaktów handlowych

  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla instalatorów oraz pracowników hurtowni

  • Wsparcie techniczne dla klientów marki Junkers Bosch w danym regionie

  • Analiza sytuacji rynkowej i działań konkurencji

  • Przygotowanie ofert produktowych, a także bieżące raportowanie z realizacji powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie handlowe

  • Dobra znajomość branży grzewczej lub branż pokrewnych (instalacyjnej, wentylacyjnej itp.)

  • Wykształcenie techniczne

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych

  • Dobra organizacja pracy

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B

  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Przyjazna atmosfera pracy,

  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku,

  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów,

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiSport, kursy językowe, samochód służbowy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Półkolonie dla dzieci pracowników

  • Masaże biurowe

  • Usługi prawnika

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

3

Spotkanie z managerem wyższego szczebla

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały świat przyszłości? Zarówno w obszarze rozwiązań technologicznych dla domu, motoryzacji i przemysłu - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Dzięki innowacyjnym pomysłom tworzymy technologie jutra. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Staramy się, aby praca w naszej firmie umożliwiała osiągnięcie zdrowej równowagi między celami zawodowymi i prywatnymi, ponieważ wiemy, że jest to źródło kreatywności i satysfakcji zawodowej. Ciągła nauka i regularne zmienianie perspektywy są mocno zakorzenione w naszej kulturze. Poszukujemy profesjonalistów i studentów, którzy chcą rozwijać się w takich obszarach jak: Sprzedaż, Marketing, Obsługa klienta, IT, Logistyka, Serwis, Księgowość, Controlling, HR i Administracja

Przewiń do profilu firmy