Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Venneker Polska Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Do głównych zadań Przedstawiciela Handlowego należą:

budowanie portfela klientów,

aktywne planowanie oraz nadzór nad organizacją odbiorów i dostaw kupowanych i sprzedawanych towarów (ścisła współpraca z przełożonym oraz logistykiem Spółki),

wstępna analiza ryzyka transakcji z klientem, obejmująca m.in. analizę dotychczasowej współpracy ze Spółką lub innymi podmiotami z branży, w tym także producentami mieszanek paszowych,

ścisła współpraca z przełożonymi, współpracownikami oraz radcą prawnym w zakresie oceny ryzyka,

analiza składników majątku odbiorców, wstępne szacowanie jego wartości oraz weryfikacja poziomu zobowiązań,

udział w tworzeniu i doskonaleniu polityki/procesu sprzedaży,

kompletowanie oraz bieżące dostarczanie do siedziby Spółki pelnej dokumentacji handlowej, zgodnie z procedurami obowiązującymi w Spółce,

bieżący monitoring oraz dbanie o terminowe spływy należności za sprzedane towary (miękka windykacja),

bieżące wykorzystywanie narzędzi informatycznych w celu realizacji procesu sprzedaży, np. składanie zamówień zakupu/sprzedaży towarów w systemie informatycznym, zakładanie i aktualizacja kart handlowych itp.,

aktywny udział w przygotowywaniu i doskonaleniu dokumentów handlowych Spółki, np. umów sprzedaży, umów zabezpieczeń, ugód oraz innych,

nadzór nad sprawnym podpisywaniem przez dostawców i odbiorców dowodów księgowych (np. podpisywanie faktur VAT sprzedaży, faktur VAT-RR itp.), a także dostarczeniem tych dowodów do siedziby Spółki.

Nasze wymagania

Wymagania:

minimum 3-letnie doświadczenie w handlu w branży rolnej,

posiadanie portfela klientów – hodowców będzie znaczącym atutem,

znajomość rynku trzody chlewnej oraz rynku pasz,

wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu rolnictwa, ekonomiki rolnictwa, ekonomii, zarządzania lub pokrewne,

bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość i skrupulatność,

praktyczna obsługa programu MS Excel,

samodzielność oraz zaangażowanie w realizacji codziennych obowiązków,

dyspozycyjność,

umiejętność pracy w zespole,

chęć podejmowania wyzwań oraz dążenie do osiągania zakładanych celów

To oferujemy

Oferujemy

dowolność w wyborze modelu współpracy – umowa o pracę lub B2B,

możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

wynagrodzenie dostosowane do wiedzy, doświadczenia, zaangażowania, a przede wszystkim wyniku sprzedaży,

przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

VENNEKER Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm w Polsce, specjalizujących się w handlu trzodą chlewną. Nasza Spółka powstała w 2014 r. z inicjatywy Pana Venneker, którego osoba stoi na czele niemieckiej Venneker-Gruppe, skupiającej w sobie, działające na terenie całych Niemiec podmioty: Viehhandel Josef Venneker Inhaber Albert Venneker e.K. (handel żywcem),  Venneker Logistik GmbH (usługi transportowe i logistyka) oraz Venneker Natur GmbH (usługi z zakresu zagospodarowania gnojowicy oraz innych odpadów powstających w trakcie hodowli zwierząt).

Głównym obszarem działalności VENNEKER Polska Sp. z o.o. jest sprowadzanie do Polski duńskich i niemieckich prosiąt i warchlaków, a także skup tuczników od polskich hodowców, a następnie ich sprzedaż do ubojni na terenie Polski lub poza granice kraju.

W ostatnich 3 latach finansowych obroty naszej Spółki sięgały blisko 0,5 mld zł. W związku z chęcią dalszego rozwoju skali działalności oraz obszaru działania, poszukujemy kandydata na stanowisko przedstawiciela handlowego (połączenie pracy w terenie oraz w biurze).