Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Mb Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów w obszarze – sprzedaż usługi odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

  • Realizowanie nałożonych targetów sprzedażowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów i negocjowanie warunków współpracy

  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientem

  • Monitorowanie i analizowanie trendów rynkowych, poszukiwanie nowych możliwości nawiązywania współpracy z potencjalnymi klientami

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o charakterze przedstawiciela handlowego

  • Doświadczenie handlowe poparte sukcesami w sprzedaży lub/i zakupach

  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z osobami na różnych szczeblach hierarchii organizacyjnej

  • Gotowość do nauki specyfiki sprzedaży i zakupu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (doświadczenie w handlu zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym będzie dodatkowym atutem)

  • Silna motywacja w osiąganiu celów sprzedażowych oraz koncentracji na wynikach

  • Gotowość do wyjazdów służbowych i realizacji działań na powierzonym terenie

  • Biegła znajomość obsługi Microsoft Office (Word, Excel)

  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego i/lub innych języków obcych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzupełnione systemem prowizyjnym uzależnionym od osiąganych wyników

  • Szkolenia wdrożeniowe i zaplanowany okres adaptacyjny

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej organizacji

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

MB Recycling to lider w branży przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (ZSEE), oświetlenia oraz baterii. Posiadamy sześć nowoczesnych zakładów w całej Polsce oraz filię na Ukrainie. Inwestujemy w technologie.

MB Recycling wraz z partnerami tworzy ogólnopolski system zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego „Elektryczne Śmieci”, które obejmuje swoim zasięgiem miasta w całej Polsce i stale się rozwija. Coraz więcej mieszkańców miast korzysta na co dzień z czerwonych pojemników na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, a także z innych możliwości pozbywania się zużytych urządzeń elektrycznych (więcej o projekcie Elektryczne Śmieci znajdziesz na stronie https://elektrycznesmieci.pl/).

Tak dynamiczny rozwój naszej firmy zawdzięczamy ponad 200 pracownikom – najlepszym profesjonalistom w swoich dziedzinach. Zostań członkiem naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy