Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Velvet CARE sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży i dystrybucji produktów firmy na podległym terenie

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Realizowanie miesięcznych i rocznych planów sprzedaży oraz polityki cenowej produktów

  • Utrzymywanie u obsługiwanych klientów stałego, optymalnego zapasu produktów

  • Utrzymywanie ustalonego standardu merchandisingu we wszystkich sklepach

  • Realizacja akcji promocyjnych u wszystkich obsługiwanych klientów

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami kanałów HoReCa/Away from Home/B2B

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Silne nastawienie na cel i osiąganie wyników

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w firmie z długoletnią tradycją i stabilnością zatrudnienia

  • Pracę w firmie mającej w swoim portfolio rozpoznawalne marki

  • Pracę z zgranym i zmotywowanym zespole

  • Zdobywanie nowych, ciekawych doświadczeń

  • Pracę w dynamicznym środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń (dodatkowa opieka medyczna, karta sportowa, fundusz socjalny)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • wczasy pod gruszą

Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 700 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.

Przewiń do profilu firmy