Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

BETLEY Sp. z o.o. (Resibo)

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pracujesz mobilnie na terenie Polski północnej: województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, warmińsko-mazurskie

  • Realizujesz cele sprzedażowe na wyznaczonym terenie wg. planu sprzedażowego

  • Budujesz i utrzymujesz pozytywne relacje z Klientami kanału nowoczesnego i tradycyjnego (realizacja spotkań w terenie i pozyskiwanie nowych Klientów)

  • Kształtujesz i promujesz pozytywny wizerunek firmy zgodny z przyjętą strategią

  • Prowadzisz szkolenia produktowe u partnerów biznesowych

  • Utrzymujesz wysoki standard merchandisingu u partnerów biznesowych

  • Dbasz o odpowiedni standard wizyty handlowej w kanale nowoczesnym oraz tradycyjnym

  • Reprezentujesz firmę podczas wydarzeń lokalnych oraz targów krajowych czy eventów

  • Badasz potrzeby Klientów B2B przed procesem sprzedaży

  • Dokonujesz selekcji i doboru Klientów zgodnie z misją i wizją marki Resibo

  • Codziennie analizujesz sprzedaż na powierzonym terenie

  • Obsługujesz Klientów oraz zgłoszenia reklamacyjne na swoim terenie

  • Dbasz o odpowiednie zaopatrzenie Klientów w próbki, testery, materiały reklamowe

Nasze wymagania

  • Masz min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

  • Posiadasz doświadczenie w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów

  • Czujesz się „jak ryba w wodzie” w budowaniu partnerskich relacji z Klientami i negocjacjach z nimi

  • Jesteś samodzielna/y, dobrze zorganizowana/y i cechuje Cię proaktywne podejście pracy

  • Angażujesz się ponad normę w realizację założonych celów i zadań

  • Potrafisz i lubisz pracować w zespole

  • Masz łatwość w pozyskiwaniu informacji, analizie i wyciąganiu wniosków

  • Swobodnie sięgasz po nieszablonowe rozwiązania

  • Potrafisz wykorzystywać MS Office w codziennej pracy, a nie tylko w CV ;)

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Last but not least – masz zajawkę kosmetyczną i kręci Cię już sama myśl o pracy w tej branży

To oferujemy

  • Będziesz rozwijać swoje kompetencje i wspierać dalszy dynamiczny rozwój Resibo

  • Będziesz mieć realny wpływ na budowanie jednej z najbardziej popularnych marek kosmetyków naturalnych

  • Dostaniesz wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia

  • Dołączysz do ludzi, którzy wierzą w markę i to, co robią

  • Doświadczysz frajdy nie tylko w pracy, ale także podczas naszych wyjątkowych spotkań integracyjnych

  • Dostaniesz naprawdę duży rabat na kosmetyki, więc jeśli jeszcze nie jesteś w fanclubie Resibo, z pewnością do niego dołączysz 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną, otwartą na kontakt i budowanie relacji z Klientami, a realizując cele sprzedażowe na podległym terenie, czujesz się jak „ryba w wodzie”, to ta praca jest właśnie dla Ciebie! Jeśli dodatkowo kosmetyki i sama marka są Ci bliskie – nie wahaj się ani chwili i zgłoś swoją kandydaturę. W zamian za Twoją pasję i wkład w rozwój Resibo, oferujemy dynamiczną i interesującą pracę, dzięki której będziesz mieć realny wpływ na przyszłość jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetyków naturalnych w Polsce.

Dziękujemy za zainteresowanie i przesłanie swojej kandydatury.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przewiń do profilu firmy