Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

GREENLUX sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
  • podpisywanie umów z klientami
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • prowadzenie prezentacji, spotkań sprzedażowych oraz negocjacji handlowych,
  • opieka handlowa i techniczna nad klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku.

Nasze wymagania

  • Od kandydata oczekujemy:
  • zorientowania na sukces
  • samodzielności w działaniu i determinacji w realizowaniu wyznaczonych zadań.
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • odpowiedzialności
  • dbałości o wysoką jakość obsługi klienta,
  • znajomości obsługi komputera, Microsoft Office w stopniu podstawowym.
  • znajomości programu Excel w stopniu podstawowym.
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży/dystrybucji/ negocjacji będzie dodatkowym atutem.
  • wykształcenia min. średnie
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Dla zatrudnionych gwarantujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • System wynagrodzeń w oparciu o wypracowane wyniki sprzedaży.
  • Na okresie próbnym wynagrodzenie stałe.
  • Nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wypełniania nałożonych obowiązków. obowiązków.
  • Samochód służbowy, komputer, telefon, mobilny dostęp do Internetu.
  • Nowoczesna platforma do obsługi klienta.
  • Pracę w zespole profesjonalistów nastawionym na sukces, osób aktywnych, otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń.
  • Dodatkowe formy gratyfikacji.

O nas

Spółka Greenlux działa w ramach Międzynarodowej Grupy Greenlux zajmując się dystrybucją artykułów oświetleniowych i elektroinstalacyjnych na terenie Polski.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem ogłaszamy nabór na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy, kujawsko-pomorskie