Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Antal Sales & Marketing

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, polskiego dostawcy wyposażenia i rozwiązań technologicznych dla branży drobiarskiej i trzodziarskiej, poszukujemy kandydata na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych działu drobiarskiego, a w szczególności:

  • sprzedaż produktów firmy

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • bieżący kontakt i wsparcie klientów

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • przygotowywanie i zawieranie umów

  • nadzór nad realizacją projektów i inwestycji

  • uczestnictwo w targach oraz wydarzeniach branżowych w celu nawiązania nowych kontaktów

  • reprezentowanie firmy na rynku lokalnym i zagranicznym

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w pokrewnej branży

  • umiejętności negocjacyjne

  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • wysokie kompetencje interpersonalne

  • wytrwałość w dążeniu do założonych celów

  • asertywność i wysoka decyzyjność

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe o kierunku rolniczym lub ekonomicznym

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie bazowe w oparciu o umowę o pracę

  • narzędzia pracy – telefon, laptop i samochód służbowy

  • rozwój zawodowy i szkolenia

  • pracę w zgranym zespole

At Antal, we have always valued expert knowledge, which is why we were one of the first recruitment companies in Poland with specialized recruitment divisions. The professional orientation of our consultants means that they are not only effective recruiters, but also qualified consultants who have unique knowledge about modern tools and the latest trends in the labour market.

Przewiń do profilu firmy