Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

CIRET SP. Z O.O.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów we wszystkich biznesowych obszarach rynku: dystrybutorzy, składy i markety budowlane,

  • rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami,

  • realizacja założonych celów sprzedażowych,

  • prowadzenie szkoleń produktowych,

  • prezentowanie nowości produktowych,

  • negocjowanie warunków współpracy, przygotowywanie ofert handlowych,

  • monitorowanie i znajomość obsługiwanego rynku: branży, klientów, konkurencji,

  • budowanie i podtrzymywanie pozytywnego wizerunku marek oraz firmy,

  • systematyczne raportowanie.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B, mile widziane doświadczenie w branży budowlanej i / lub branżach pokrewnych - doświadczenie w branżach farbiarskiej i narzędzi malarskich będzie dodatkowym atutem,

  • silna orientacja na osiągnięcie wyników i realizację celów,

  • umiejętność pracy w oparciu o wdrażanie założonych konceptów,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • samodzielność, dyspozycyjność,

  • praktyczna znajomość pakietu Office,

  • czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie, w międzynarodowym środowisku,

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość realizacji nowatorskich zadań,

  • niezbędny pakiet szkoleń produktowych.

O nas

Ciret Sp. z o.o. – przedstawiciel niemieckiej Grupy Storch-Ciret, producenta narzędzi malarskich oraz lidera na rynku europejskim, dystrybutor marek Color Expert, Rota!, Storch. Oferujemy nowatorskie rozwiązania produktowe oraz systemy sprzedażowe dopasowane do każdego rodzaju handlu, będące efektem ponad 100-letniego doświadczenia w branży. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: www.ciret.pl .