Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

REMI s.c.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Odwiedzanie placówek oświatowych ( przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły średnie)

  • Sprzedaż produktów z oferty: pomoce dydaktyczne, gogle VR, drukarki 3D

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami

  • Pozyskiwanie nowych partnerów

Nasze wymagania

  • Mile widziana osoba z doświadczeniem i kontaktami w placówkach oświatowych

  • Chętna do pracy w terenie przy nienormowanym czasie pracy

  • Samodzielna i łatwo nawiązująca kontakt

  • Prawo jazdy kategoria B – minimum 2 lata czynnej praktyki w kierowaniu pojazdem

  • Osoba nie karana i bez nałogów

To oferujemy

  • Wsparcie w osiągnięciu zadań

  • Zaplecze specjalistów wspomagających sprzedaż – realizacje zamówień, dokumentacje przetargowe , wysyłki, serwis, itp…

  • Narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, internet, laptop, tablet, materiały zdjęciowe, promocyjne, filmy, szkolenia

  • Możliwość realizowania swoich pomysłów zwiększających skuteczność działań

Jesteśmy otwarci na różne modele współpracy:

  • własna działalność B2B

  • połączenie dotychczasowej pracy i współpraca z nami

  • umowa o pracę

REMI s.c.

Poszukujemy do naszego zespołu osób kreatywnych, chętnych się rozwijać i zarabiać.

Od 30 lat działamy na rynku polskim i międzynarodowym w szkołach i przedszkolach.

Pracujemy na co dzień z placówkami oświatowymi, obsługujemy je kompleksowo przy wyposażaniu, podczas realizacji wielomilionowych projektów.

Tworzymy swoje marki m.in.: Korbo polskie klocki konstrukcyjne i eduVR- gogle edukacyjne Wirtualna Rzeczywistość.

Jeżeli pracujesz już z placówkami oświatowymi rezultaty uzyskasz w krótkim czasie, jeśli jesteś dobry w sprzedaży, nie będziesz się nudził.

Przewiń do profilu firmy